Div 3 Past Winners

  10 11 12 13 14 15 16 17 18
73-74                   
74-75                  
75-76                  
76-77                  
77-78                  
78-79                  
79-80                  
80-81                  
81-82                  
82-83                  
83-84                  
84-85                  
85-86                  
86-87                  
87-88                  
88-89                  
89-90                  
90-91                  
91-92                  
92-93                  
93-94       Kexborough Kexborough Emley      
94-95         Gildersome Wyke Wndrs      
95-96   Netherton Hepworth Utd Upperthong Gildersome Battyeford Athersley S    
96-97   YMCA Trinitarians Drighlington Queensbury   Athersley R    
97-98 Southowram Stile Common Meltham Howden Clough Millhouse Ossett SB      
98-99 Greetland Wyke Wndrs Barugh Hudds Rgs Ossett SB Ossett SB’B Emley    
99-00   Wyke Wndrs Kexborough Gomersal’B Thornhill Ossett Town Gomersal ACC    
00-01   Netherton Barugh Bradford AS Space Crossbank Crusaders    
01-02   Dodworth Wyke Wndrs Bradford AS Athersley Dewsbury Rgs BUPA Colts    
02-03   Shelf Elland Bradford AS Kirkheaton Dudley Hill      
03-04   Brighouse Hepworth Utd YMCA Gildersome Elland Greetland    
04-05   Upperthong Hepworth Utd Netherton Kirkburton Battyeford Greetland    
05-06   Upperthong Shelf Dalton Dynms Heckmondwike Rastrick Sowerby Bridge    
06-07   Skelmanthorpe Deigton Skelmathorpe Buttershaw Prospect College    
07-08   Gomersal Kexborough Shelf Scholes Kirkburton Liversedge    
08-09A   Batley Phoenix 3D Dynamos Dodworth Ossett Albion Meltham Bramley Phoenix    
08-09B             Hepworth Utd    
09-10   Golcar Utd Ossett Albion Hebden Bridge Kexborough Gildersome Batley’B    
10-11   Netherton Deighton Uppermill Linthwaite Bfd Victoria Rgs Ossett Town Churwell  
11-12   Yorkshire Lions Drighlington Wyke Wndrs Deighton Brighouse Howden Clough    
12-13   Drighlington Deighton Northowram Uppermill Howden Clough HAFC Glen Juniors                 
13-14A   Battyeford Shelley Ryburn Utd Upperthong Netherton Upperthong Rastrick  
13-14B               Halifax Sports  
15-16   Clifton Rgs
Holmfirth Town
Bfd Warriors
Cumberworth Linthwaite Uppermill    
                   
  10 11 12 13 14 15 16 17 18