Div 2 Past Winners

  10 11 12 13 14 15 16 17 18
73-74                   
74-75                  
75-76                  
76-77                  
77-78                  
78-79                  
79-80                  
80-81                  
81-82                  
82-83                  
83-84                  
84-85         Stile Common        
85-86                  
86-87                  
87-88                  
88-89   Paddock Emley Paddock Upperthong Upperthong Netherton    
89-90   Golcar Utd Kexborough Northowram Emley Gomersal      
90-91   Honley Kexborough Scissett Howden Clough Crusaders Ossett SB    
91-92 New Mill Golcar Utd Broad Oak Holmbridge Upperthong Crossley Hall Green Utd   Upperthong
92-93 Churwell New Lodge Netherton Linthwaite Churwell Churwell Lepton Hlnds   Marsden
93-94 Illingworth Meltham Churwell Trinitarians Drighlington Ossett Town Wyke Wndrs   Emley
94-95 Gomersal ACC Penistone Hepworth Utd Kexborough Brighouse Hepworth Utd Hall Green Utd   Upperthong
95-96 Hall Green Utd Kirkheaton Stile Common Upperthong Clifton Rgs Tingley Ath Emley   Wyke Wndrs
96-97 Penistone Stile Common Lepton Hlnds Ossett SB Battyeford Wyke Wndrs Emley   Morley Town
97-98 Hartshead Hall Green Utd Hall Green Utd Bay Athletic Hanging Heaton Wyke Wndrs Tingley Ath Ossett Town  
98-99 Hepworth Utd Gomersal'B YMCA Meltham Kirkheaton Ossett Town Ossett C    
99-00   Upperthong Kirkheaton Stile Common Clifton Rgs Golcar Utd Churwell Oaklee  
00-01   Dalton Dynms Netherton Kexborough Kexborough Thornhill Space Irish Centre  
01-02   Netherton Honley Dodworth Parkside Ossett Town Ossett Town Greetland  
02-03   Rastrick Hall Green Utd Dodworth Barugh Kexborough Shepley Buttershaw  
03-04   Barugh Drighlington Norristhorpe Hartshead Dalton Dynms Battyeford    
04-05   Yorkshire Lions Warley Rgs Barugh Dalton Dynms Howden Clough Northowram Brighouse  
05-06   Bfd Wildcats Honley Clifton Rgs Emley Battyeford YMCA Dewsbury Rgs  
06-07   Meltham Battyeford Warley Rgs Collegians Bradford Utd Netherton Warley Rgs  
07-08   Brighouse Collegians HAFC Hebden Bridge Elland Wyke Wndrs Howden Clough  
08-09   North Gawber Shelf Ossett Town Barugh Yorkshire Lions Wyke Wndrs Rothwell  
09-10A   Westwood 3D Dynamos Yorkshire Lions Wyke Wndrs Darton Crowns Halifax Irish Ryburn Valley Savile Utd
        B               Marsden  
10-11A   Westwood Northowram Halifax Irish Shelf Challenge BPA Juniors Uppermill  
        B       Northowram   Brighouse      
11-12A   North Gawber North Gawber Deighton YMCA Linthwaite Woodkirk Vlly HAFC Netherton
        B         Greetland   Penistone Shelley  
12-13   Greetland Clifton Rgs Ovenden WR Westwood Northowram Battyeford Gomersal  
13-14   Lepton Hlnds Ossett Albion Uppermill Wyke Wndrs Uppermill Wibsey Thornes Ossett Albion
14-15   Battyeford Battyeford Shelley Ryburn Utd Honley Greetland Netherton Brighouse
15-16   Upper Hopton Silkstone Utd Deighton Westend Tgs Keighley Warley Rgs Warley Rgs Kirkburton
16-17   Clifton Rgs Kirkburton Norristhorpe Bfd Warriors Greetland King Cross Greetland Ossett Town
                   
  10 11 12 13 14 15 16 17 18