Under 9 Cup

  ——————–     First Round     ——————–    
             
1 Shelley Black W v L Pro Skills Renegades  
2 Beacon Rgs W v L Bye  
3 Linthwaite A 3 aet 3 Deighton  
  Deighton won 3-4 on penalties  
4 Bye v Bye  
5 Littletown 1 v 2 Netherton  
6 Rastrick A 1 v 7 Queensbury A  
7 Kirkheaton A 1 v 2 Kirkburton A  
8 Cumberworth A 3 v 1 Skelmanthorpe A  
9 Northowram Rams L v W Northowram Juns  
10 King Cross 1 v 10 Gildersome A  
11 Drighlington A 17 v 1 St Columbas  
12 Kexborough Braves 2 v 0 Norristhorpe A  
13 Arrows W v L Bye  
14 Shelf A L v W Clifton Rgs A  
15 White Rose A 2 aet 2 Brighouse A  
  White Rose won 6-4 on penalties  
16 Holmfirth Town A 18 v 1 West End Park Tigers  
           
17 Ryburn Utd A W v L Bye  
18 Battyeford A W v L Bye  
19 Greetland Gold W v L Thornhill  
20 Horbury Town A 0 v 2 Bfd Warriors A  
21 Yorkshire Juns 13 v 1 Meltham A  
22 Dalton Dynms A 0 v 7 YMCA A  
23 Birchencliffe W v L Bye  
24 Wyke Wndrs A 2 v 6 Howden Clough A  
25 Cleckheaton 0 v 2 Elland  
26 Shelley Red L v W Phoenix  
 27 Hade Edge W v L Bye  
28 H Bridge Black W v L Bye  
29 Almondbury A 1 v 6 Lepton Hlnds A  
30 Gomersal A 6 v 0 Mount Pleasant  
31 Honley A 4 v 1 Dewsbury Rgs A  
32 Savile Town A 6 v 1 Warley Rgs A  
     
  ——————–     Second Round     ——————–  
             
1 Savile Town W v L Hade Edge  
2 Greetland 2 v 4 Shelley  
3 Deighton 7 v 1 Elland  
4 Gomersal 6 v 3 Birchencliffe  
5 Holmfirth 5 v 4 Queensbury  
6 Honley 1 v 3 Arrows  
7 Lepton Hlnds 2 v 1 Drighlington  
8 Battyeford 0 v 5 Clifton Rgs  
           
9 Yorkshire Juns 17 v 2 Phoenix  
10 Netherton 0 v 7 Bfd Warriors  
11 YMCA 3 v 1 Kexborough  
12 White Rose 2 v 6 Hebden Bridge  
13 Kirkburton 3 aet 3 Ryburn Utd  
  Ryburn won 6-7 on penalties  
14 Gildersome W v L Bye  
15 Beacon 0 v 12 Northowram  
16 Howden Clough 3 v 4 Cumberworth  
              
  ——————–     Third Round     ——————–  
             
1 Gildersome 5 v 2 Hebden Bridge Black  
2 Holmfirth Town 3 v 6 Bfd Warriors  
3 YMCA 6 v 1 Gomersal  
4 Savile Town 5 v 1 Cumberworth  
5 Clifton Rgs 4 v 5 Northowram  
6 Yorkshire Juns 5 v 7 Deighton  
7 Ryburn Utd 1 v 4 Arrows  
8 Shelley 2 v 10 Lepton Hlnds  
             
  ——————–     Fourth Round     ——————–  
             
1 Lepton Hlnds 8 v 5 Savile Town  
2 Northowram 4 v 2  Deighton  
3 Bfd Warriors 2 v 5 Arrows  
4 Gildersome 2 v 4 YMCA  
             
  ——————–     Semi-Finals     ——————–  
  Sun 19 March  
  at Canalside  
1 YMCA 0 v 11 Arrows  
2 Northowram 2 v 0 Lepton Hlnds  
             
  ——————–     FINAL     ——————–  
    23 April  
  at Canalside  3.20 pm  
1 ARROWS 0 v 1 NORTHOWRAM  
             
  line(185x3) line(20x3) line(20x3) line(20x3) line(185x3)  

10space